10 років в’язниці давали впродовж… 10 років

Свого часу на запрошення ветеранів мені випало бути на одному з судових засідань, де головував суддя М. Розглядався тоді в сусідньому районі конфлікт одного юриста з керівниками липовецької районної ветеранської організації. Крайні були потерпілою стороною, але вразила та зневага і зверхність, які демонстрував стосовно них суддя М. Тому не здивувався, коли світлої пам’яті очільник тих ветеранів Віктор Марківський по завершенні засідання сказав про це чоловікові в мантії, мовляв, ваше ставлення до нас дуже далеке від букви закону, але прийде час – і знайдеться, товаришу суддя, управа й на вас.

Невдовзі Віктор Іванович залишив цей світ. Але його слова щодо згадуваного судді виявились пророчими. 2012-го М. попався з хабаром у великих розмірах, отриманим за ухвалення замовленого відповідачем рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані. А те замовлення полягало в уникненні позбавлення права керувати транспортним засобом.

Звісно, судити суддю – це не те, що, скажімо, рядового селянина за вкрадений мішок зерна. Розгляд розтягнувся практично на 10 років. І ось нарешті прокуратура області повідомила, що суддя-хабарник отримав остаточний вирок: 10 років в’язниці з конфіскацією майна.

М. К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені