Вибухи у Придністров’ї – кремлівська провокація?

Після серії вибухів у так званій «Придністровській молдавській республіці» запровадили «червоний рівень терористичної небезпеки». Проросійська влада цієї невизнаної псевдореспубліки, яка межує з Вінниччиною, заявила про «теракти» проти будівлі МДБ/ФСБ (у ній вибуховою хвилею вибито шибки), військової частини в с. Паркани та вежі радіотелецентру (яка ретранслювала російське радіо) і запровадила на 15 днів «червоний рівень терористичної небезпеки». Також повідомлено про встановлення блокпостів на в’їздах до міст «ПМР».

З’явилась непідтверджена інформація, що біля Тирасполя був атакований і військовий аеродром. Російські ЗМІ кажуть про його обстріл із безпілотника мінами «натовського зразка». Міжнародні аналітики припускають, що «теракти» влаштувала Росія, аби звинуватити Україну, НАТО чи Молдову. Також Головне управління розвідки Міноборони України назвало згадані вибухи спланованою провокацією російських спецслужб.

 А в соцмережах ширяться фото і відео, як жителі «Придністровської молдавської республіки» масово виїжджають на територію, підконтрольну Молдові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені