Продуктивна співпраця. Робота Пенсійного фонду Вінниччини в тергромадах області триває.

«Стабільне надання якісних послуг у нових викликах сьогодення – це спокій і впевненість для наших громадян», – зазначила начальник Головного управління Фонду Вінниччини Олена Корчака під час робочого візиту до Турбівської тергромади.

Днями тут на оновлених умовах розпочало роботу віддалене робоче місце фахівця Пенсійного фонду. Воно працюватиме в місцевому ЦНАПі на постійній основі.

Співпраця з Турбівською селищною радою налагоджена з червня 2017 року. За цей період фахівцем Липовецького Сервісного центру здійснено 90 виїздів та надано понад 1,3 тис. послуг. А вже зараз жителям громади не потрібно чекати визначеного дня прийому або їхати до Липовця, щоб отримати послугу. Прийти до «пенсійного» можна будь-якого дня за графіком роботи Турбівського центру надання адмінпослуг.

Під час візиту Олена Корчака зустрілась з головою територіальної громади Ігорем Соцьом та старостатом. Сторони підписали договір про співпрацю та обговорили перелік основних послуг Пенсійного фонду, які будуть корисними як для турбівчан, так і для 1000 переселенців, які знайшли прихисток у територіальній громаді. «Маючи таку інформаційну базу, як Реєстр застрахованих осіб, наразі ми є найбільшим надавачем електронних послуг в Україні. Пенсійні справи, трудові книжки, лікарняні листки непрацездатності – наші цифрові продукти», – наголосила очільник Фонду у Вінницькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені