Чого не вистачає розсаді перцю

Перець – культура, яка надзвичайно добре відгукується на добриво.  Він порадує шикарним урожаєм, якщо з перших днів висадження подбати про те, щоб ґрунт містив необхідні мікроелементи для зростання та розвитку культури.

У міру зростання розсади добрива доведеться вносити на регулярній основі, тому що перець любить «поїсти» і готовий поглинати все те, що йому запропонуєте.

У період нарощування листя перцю потребує азоту. У цей час, щоб рослина не скручувала листя, робиться підживлення з кропиви чи трави.

Коли перець зацвів, йому потрібні калій та фосфор. Для розчину береться 2 ст. ложки рибного борошна на 8 літрів води. Рослини поливаються за допомогою лійки. При нестачі фосфору листя перців забарвлюється у фіолетовий колір.

Щоб підгодувати перець калієм, використовується розчин із настою попелу. На 10 літрів води достатньо 150 мл попелу, і розчин настоюється добу, після чого рослина поливається.

Борна кислота знадобиться для поливу, якщо у перців відвалюються квіти і маленьке верхнє листя. Розчин готується із розрахунку 1 чайна ложка на 10 літрів води.

І не забувайте регулярно спушувати грунт навколо рослини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені