Футбольні матчі на підтримку ЗСУ

У громадах Вінниччини влаштовують благодійні футбольні турніри, під час яких збирають кошти для Збройних Сил України.

Так, у Лука-Мелешківській громаді започаткували гарну традицію – футбольні матчі між селами громади. Сім місцевих команд зібралися на змагання з метою збору коштів для підтримки бійців ЗСУ. Зібрану суму (10 тис. 461 грн) передано на потреби захисників.

Однією з перших стартувала Липовецька громада. На футбольному полі м. Липовець зустрілися місцева команда «Факел» і команда «Орлівка» з Томашпільської громади. Вболівальники долучалися до благодійності, кидаючи у скриньку свої пожертви, і завдяки турніру було зібрано 14 тис. грн на підтримку ЗСУ.

Шпиківська громада теж провела благодійний футбольний турнір, участь у якому взяли аж 8 місцевих команд. Під час серії матчів, що відбулися 13 травня, вдалося зібрати 22 490 грн.

Далі естафету перейняла Джулинська громада. 16 травня на футбольному полі зустрілися 4 команди: «Колос» (Джулинка), «Отаман-Д» (Маньківка Черкаської області), ДЮСШ «Ровесник» (Бершадь) та «Цукровик» (Красносілка). Командам і вболівальникам вдалося зібрати 8120 грн для військових, що наразі перебувають на передовій.

Згодом благодійний турнір на підтримку Збройних Сил України відбувся під егідою Вінницької районної асоціації футболу. У ньому взяли участь 6 команд: «Патріот» (Агрономічна громада), «Олімпік» (Вороновицька громада), «ФК Гнівань» та «Град» (Гніванська громада), «Нива» (Стрижавська громада), «Нива» (Якушинецька громада). Тут для потреб ЗСУ було зібрано 11 445 грн.

Як повідомляє Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, наразі ще кілька громад області планують проведення благодійних матчів заради перемоги і миру.

Вікторія ЗАХАРЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені