«Загартовані серця»

Таку назву має благодійна організація нашого міста, яка робить чимало для перемоги України.

– Діємо близько 3 місяців. До цього працювали просто як волонтери з 2014 року. Але масштаби змінились і було прийнято рішення створити цілу організацію,– каже співзасновниця Тетяна Власюк.

  Наразі команда «Загартованих сердець» складається з Тетяни Власюк, Дмитра Хитрого, Олександра Царевського, Сергія Варварського, Юрія Синільникова, Наталі Пульникової та їхніх друзів.

– Війна триває з 2014 року. Ми волонтерили і допомагали нашим захисникам з перших днів і до сьогодні. Після 24 лютого, коли зрозуміли, що, на жаль, допомоги треба в рази більше, ми зібрались всі разом на ДекорБетоні та вирішили створити координаційний штаб, щоб можна було швидко реагувати на потреби. На той момент ніхто не розумів, що буде далі, тому з перших днів повномасштабної війни почали шукати все: від одягу до продуктів харчування, тепловізори та оптику. Це вперше за 8 років, коли є кошти, але немає змоги придбати за них необхідне. У перші тижні, коли більшість магазинів просто закрились, а оптика та захист були дуже потрібними, – розповідає пані Тетяна.

   Команда «Загартовані серця» – це люди, які 24/7 працюють на перемогу без вихідних вже понад 3 місяці. Починаючи з логістики гуманітарної допомоги з-за кордону, пошуку всього необхідного та закінчуючи відправкою автівок на фронт.

Цій команді допомагає велика кількість небайдужих людей. Одні перераховують кошти, інші – готують продукти, треті – плетуть маскувальні сітки, четверті – все запаковують, щоб потім відправити на фронт.

– Поки ворога в Україні не буде знищено, ми всі маємо працювати на перемогу. Ми не втомились за 8 років, і не маємо права втомитись зараз. Наші захисники – це єдине, що стоїть між нами і навалою орди ґвалтівників і вбивць, тож ми всі мусимо робити все, що можемо, щоб допомогти Збройним Силам вистояти, – наостанок додала Тетяна Власюк.

Анастасія ГОНЧАРЕНКО,

студентка ВДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені