Подбаймо про льох

Найкраще місце для зберігання овочів і фруктів взимку – льох. Однак за ним потрібно правильно доглядати. Робота будь-якого садівника-городника складається з 4 важливих етапів: посадки,  вирощування, збирання, зберігання. І саме від останнього залежить, чи не буде зіпсований результат вашої праці.

Відразу давайте розділимо два поняття – льох і підвал. Підвал – це частина будинку, яка розташована унизу, під основними приміщеннями. Однак для зберігання плодоовочевої продукції підвал не завжди підходить, тому що там занадто висока температура повітря. Деякі овочі та фрукти під час зберігання висихають, а деякі починають проростати.

Льох – це споруда, розташована окремо, яка призначена для зберігання овочів, фруктів та інших харчових продуктів. Ця споруда може бути наземною, підземною або напівзаглибленою. Він краще підходить для зберігання врожаю, ніж підвал, тому що у ньому температура нижча: у будь-яку пору року вона наближена до нуля. Саме завдяки правильному мікроклімату продукти там тривалий час не втрачають своїх поживних і смакових якостей.

Однак у будь-якого льоху можуть виникнути проблеми. Їх кілька – підвищена вологість, цвіль і гризуни. Якщо ви побачили на стінах льоху краплі води, це означає, що у приміщенні підвищений рівень вологості. На нього можуть також вказувати неприємний, затхлий запах. Щоб вогкість не переросла у велику проблему, потрібно починати з нею боротися відразу, за появи перших ознак.

Приберіть з льоху усе сміття, що залишилося з минулого року. Винесіть на свіже повітря усі “мобільні” елементи льоху: ящики, полиці, стелажі, кошики і т. п. Там вони висохнуть набагато швидше. Дерев’яні предмети не варто ставити на відкрите сонце, тому що вони можуть деформуватися.

Для дезінфекції обробіть поверхні усіх полиць, ящиків і т. п. розчинами мідного купоросу або формаліну. Відкрийте навстіж усі двері та люки і провітрюйте льох доти, доки не зникне запах вогкості.

Щоб надалі підтримувати у приміщенні нормальний рівень вологості, поставте у різних місцях льоху ємності з вугіллям і сіллю. Ці природні адсорбенти будуть вбирати зайву вологу і тим самим робити повітря більш сухим. Не забувайте регулярно замінювати їх після того, як вони просочаться рідиною. Зробити стіни більш сухими допоможе також їх побілка вапном.

Якщо у льоху постійно вогко і відсутня вентиляція або вона погана, там може з’явитися цвіль та інші грибки. Якщо ви виявили їх сліди, відразу розпочніть дезінфекцію – знищення усіх збудників інфекцій.

Спочатку візьміть щітку і видаліть звідусіль цвіль. Потім обробіть усі очищені поверхні. Є кілька варіантів. Наприклад, ефективний засіб для дезінфекції стін і стелі – розчин мідного купоросу і вапна. Якщо стіни у вас цегляні, то використовуйте 5% розчин мідного купоросу. Дерев’яні перекриття краще знезаражувати більш концентрованим — 10%. Наносити розчин можна валиком або пензликом. У тих місцях, куди цими інструментами не дістатися, використовуйте пульверизатор. Після виконання робіт льох потрібно обов’язково провітрити.

Дуже добре для боротьби з грибком підійде сильний розчин перманганату калію — марганцівки. Обробіть ним стіни, стелажі і т. п., а потім добре все просушіть. Розведену марганцівку потрібно використовувати відразу після приготування, тому що вона дуже швидко розкладається і припиняє бути ефективною.

Для боротьби з цвіллю і грибками у льоху багато людей використовують негашене вапно. Візьміть кілька кілограмів цієї речовини, насипте у відро і поставте посередині льоху. Закрийте усі вентиляційні отвори та люки. Налийте у відро води і швидко залиште приміщення, щільно закривши за собою двері. Через 3 дні поверніться і влаштуйте провітрювання. Закладати овочі на зберігання у льох після такої обробки можна не раніше, ніж через місяць. З цієї причини застосовувати дану міру дезінфекції потрібно заздалегідь.

Одним із найдієвіших способів боротьби з цвіллю вважаються сірчані шашки, наприклад Віст. За умови їх використання потрібно бути дуже обережними і діяти згідно з інструкцією. Роботу слід проводити у захисних рукавичках і респіраторі, щоб уникнути потрапляння отруйних речовин в організм.

Справжнім головним болем для дачників є гризуни. Вони не просто знищують або псують урожай, а й стають переносниками небезпечних захворювань. Ретельно обстежте усі приміщення, щоб знайти ті місця, через які гризуни можуть потрапити у льох. Цементним розчином закладіть усі щілини, які виявите. Тварини можуть потрапити всередину сховища і через вентиляційні отвори. Щоб перекрити їм цей шлях, закрийте їх металевою сіткою.

Для відлякування гризунів розставте ультразвукові пастки. Своїм звуком вони відлякають непроханих гостей від ваших запасів.

Миші також не люблять запах нафталіну і деяких трав, наприклад, пижма і чорнокореня. Пучки цих рослин, розкладені всюди, змусять гризунів покинути ваші володіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені