Повідомлення для окупантів

Цікавий спосіб залучати пожертви на допомогу ЗСУ вигадав 20-річний волонтер Антон Соколенко: заплатіть 40 доларів, і будь-яке ваше послання (яке вміститься) українські артилеристи відправлять російським окупантам, написавши його водостійким маркером на снаряді.

 «У вас є шанс вбити орків своїм текстом, написаним на 152-міліметровому артилерійському снаряді, яким буде обстріляно російських військових. Ви отримаєте фотографію з вашим підписаним снарядом», – зазначає телеграм-канал (@artillery_text), за допомогою якого Антон Соколенко популяризує цю послугу та збирає кошти для захисників України.

Написати можна все, що заманеться – своє ім’я, привітання комусь із днем народження, освідчення в коханні, побажання Путіну померти в муках, адресу свого каналу чи сторінки тощо. Серед охочих скористатись такою можливістю чимало іноземців. Діє навіть знижка – 70 доларів за два написи.

«Так, це справді працює, – поділився враженнями один із англомовних «клієнтів». – Якщо ви зробите пожертву, можете отримати своє повідомлення на артилерійському снаряді. У зборі коштів є кілька різних варіантів для типів артилерії, і сума запиту на пожертву залежить від складності передати ваше повідомлення батальйону… Знадобилося близько 3 тижнів, щоб отримати відповідь із зображенням мого повідомлення».

Які ж слова люди надсилають російським військовим через таку оригінальну «пошту»? Наприклад, «Ласкаво просимо в Україну, с…ка!», «Для Путіна з Бельгії», «Свині повинні померти!», «Із Днем батька, морський татусю! З любов’ю Зак» тощо. А один чоловік каже, що його діти висловили ідею написати на снаряді «Бутерброд МакМаффін»… Отже, для когось це лише розвага, хтось щиро вболіває за нас і просить написати «Руки геть від України!», але ті й інші долучаються до порятунку життів українців та до наближення перемоги над рашизмом.

За словами волонтера, таким чином зібрано вже близько 11 тисяч доларів, за ці кошти він придбав дві установки «Starlink», які забезпечують супутникове інтернет-покриття, і тепловізійний приціл, також планує купити автомобіль для вивезення поранених.

Згодом на згаданому каналі з’явилась нова послуга: за 400 доларів можна замовити напис на великій ракеті, яку запустить по російських окупантах система «Бук».

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені