Тимчасово змінив кімоно на військову форму

Нацгвардієць Асім Мамєдов успішно представляв нашу державу на чемпіонаті Європи з дзюдо, а нині одним із перших пішов захищати Батьківщину. До речі, хлопець має одразу дві Батьківщини.

Асімові довелося тимчасово змінити біле кімоно на військову форму та автомат, аби здобути головну перемогу в житті – незалежність та свободу України.

Його батько азербайджанець, мати – українка. Певний час Асім жив у Азербайджані, згодом переїхав до України. Обидві країни він вважає рідними. Тут почав займатися спортом – кікбоксингом, рукопашнии боєм, врешті обрав дзюдо. П’ять років знадобилось, аби стати призером чемпіонату Європи…

– Мої брати теж служать Україні – в ЗСУ та в Теробороні. А я – в Національній гвардії України. З перших днів війни прибув до патрульного батальйону, виконую бойові завдання, а також допомагаю командиру взводу проводити спортивні заняття – фізкультура, рукопашний бій, дзюдо, кросфіт і ранкова зарядка, – розповідає Асім Мамєдов. – Я вважаю себе українцем, служу Україні. Найголовніше для нас, українців – згуртуватися, триматися і дати ворогу відсіч.

Відеорозповідь (https://fb.watch/dPRwue-9vm/) про захисника України Асіма Мамєдова розміщено на фейсбук-сторінці військової частини 3008 Національної гвардії України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені