Наша молодь сильна!

Традиційно влітку ми вітаємо випускників шкіл з новим кроком у житті. На це свято з нетерпінням чекають кожен учень, учениця та їхні батьки. 

2021/2022 рік приніс багато випробувань школярам. Але ковід, війна та постійні тривоги не завадили їм здобувати знання протягом року. Наша молодь сильна!

На цьому наголосив Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, який привітав випускників Жмеринської територіальної громади з омріяним завершенням школи. Побажав їм відпочити перед досягненням нових цілей і висловив упевненість, що кожен із них зробив найкращий вибір для себе та обрав ту професію, яка приноситиме задоволення… «І пам’ятайте, де б ви не були, ким би не стали – будьте справжніми патріотами своєї держави, гідними синами та доньками України! Україна Переможе! І все буде добре!».

А 30 червня Анатолій Кушнір гостинно приймав у своєму робочому кабінеті найкращих випускників закладів загальної середньої освіти Жмеринської міської територіальної громади 2022 року.

Він зазначив, що кожен із присутніх випускників уже здобув перемогу, адже закінчив навчання з найвищими балами, та зауважив, що їх знання та вміння, отримані у школі, – це успішний старт усього подальшого життя.

  • Сьогодні надзвичайно непростий час. Українці, серед яких ваші друзі, рідні та близькі, боронять нашу державу. Ми переможемо, відбудуємо державу – і Україна стане надзвичайно розвинутою та інтегрованою не лише у європейський, але й у світовий простір. Розум і знання будуть надзвичайно цінуватись. Настане ваш час – час розумних людей та дітей!!! – сказав Анатолій Петрович.

Настанови під час гостини у міського голови випускники отримали також від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Боровської: «Ми вам дякуємо за ваші досягнення та надіємось, що де б ви не були, ви прославлятимете Україну на весь світ, а ми будемо вами пишатися…»  та начальника управління освіти Жмеринської міської ради Аліни Твердохліб: «Дорогі наші, ви особливі випускники, адже випускаєтесь у такий складний час. Пам’ятайте, що вас любить і вами захоплюється увесь світ!».

Очільник Жмеринської міської територіальної громади вручив випускникам золоті та срібні нагороди. Також найкращі випускники шкіл громади отримали подарункові сертифікати.

Нагороди отримали 25 випускників, з них 23 – золоті медалі та 2 – срібні. Всього цьогоріч 32 випускники закладів загальної середньої освіти Жмеринської міської територіальної громади отримали медалі: 28 – золоті та 4 – срібні.

Того ж дня у Жмеринці започаткували гарну традицію – висадження дерев випускниками закладів загальної середньої освіти.  На площі Миру вони створили алею з чарівних хакур. 

Кожен заклад загальної середньої освіти міської громади делегував по два представники, які від імені усіх випускників закладу взяли участь в акції та висадили декоративні верби Hakuro.

Висадка дерев перетворилась на справжнє дійство: спочатку був квест «Знайди своє дерево» і лише потім сама висадка. За процесом спостерігали рідні, близькі, вчителі та друзі. Кінцевим акордом дійства стали фото на згадку та слова вдячності директорів шкіл, очільниці освітньої галузі міської громади Аліни Твердохліб та міського голови Анатолія Кушніра за те, що втілили в життя прекрасну ідею.

Шкільне життя – це незабутні роки, які залишають назавжди свій слід у серці кожної людини. Шкільне життя – це час, який згадують як один із найяскравіших і насиченіших періодів у житті.

Для кожного з нас особливе значення має той куточок, де ми народилися і виросли, де ми навчаємось і працюємо. Кожна свідома особистість намагається залишити хоч якийсь слід по собі для майбутніх поколінь. Сьогодні випускники висадили дерева, які багато років радуватимуть своєю красою жителів всієї громади, даруватимуть людям цілюще повітря та гарний настрій.

Запровадивши традицію і посадивши дерева на Алеї випускників, юні жителі громади передали естафету випускникам 2023 року та наступних років, адже ідея полягає в тому, щоб таку акцію випускники проводили щороку.

Все, що нас оточує, має незабутню історію, тож творімо її разом!

Підготував Віктор Зеленюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені