Горе за горем… Доземний уклін Героям!

23 липня у місті Бар провели в останню земну путь молодшого сержанта Сергія Зайця, який загинув на сході України. Чин похорону воїна відправили священники Вінницько-Барської та Вінницько-Тульчинської єпархій Православної Церкви України.

На прощання з Героєм, яке відбувалося на майдані Святого Миколая, зібралися рідні, близькі, бойові побратими воїна та сотні жителів міста. Митрополит Вінницький і Барський Симеон разом із духовенством також прийшов на головну площу міста, щоби вшанувати пам’ять Героя.

Архієрей звершив заупокійну літургію, після якої висловив співчуття родині та землякам мужнього оборонця України. Звертаючись до присутніх, митрополит Симеон закликав усіх бути вдячними воїну Сергію та всім полеглим захисникам, які віддали своє життя за Україну, і виражати свою вдячність і пам’ять про них у молитві в храмі та вдома.

***

Колектив КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» висловив щирі співчуття дружині загиблого Оксані Василівні Заєць, вахтерові гуртожитку №2, та всій родині з приводу непоправної втрати.

«Поділяємо ваше горе і в скорботі низько схиляємо голову, молимося за упокій душі Сергія Васильовича. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати силу рідним перенести гіркий біль, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Світла пам’ять і доземний уклін Героєві!».

***

Того ж 23 липня знову важка звістка прийшла до Барської родини. У бою за незалежність України з російськими окупантами загинув наш земляк, відважний воїн, захисник рідної землі, стрілець парашутно-десантної роти Роман Володимирович Белінський, 1981 року народження. 

«Висловлюємо глибокі співчуття та розділяємо біль втрати разом із родиною та друзями загиблого захисника. Його ім’я навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю як взірець мужності, патріотизму, незламності.

Молитвою, добрим словом згадаймо Героя, який віддав життя за Україну і наше майбутнє.

Світла, незгасна пам’ять Герою, низькій уклін і вічна слава!»  – йдеться у повідомленні Барської міської ради. 

***

Дружині та синам загиблого уродженця Барської громади молодшого сержанта, командира саперного відділення Романа Шиманського вручили орден «За мужність», яким посмертно його нагородив Президент України Володимир Зеленський.

Місію вручення виконали командир військової частини, де служив Роман, та міський голова Володимир Саволюк.

Родина Романа Шиманського

Відомо, що 27 лютого взвод інженерних загороджень виконував бойове завдання в передмісті столиці та був атакований військами російської федерації. Саме тоді 38-річний молодший сержант Шиманський Роман Володимирович загинув від рук російського окупанта. 

З 2006 року до останнього подиху Роман Шиманський гідно та з честю служив українському народові. Мав прекрасну дружину, виховував двох синів, будував будинок, жив заради здійснення мрій своєї родини. Але, на жаль, війна не обирає і часто  забирає кращих. Роман до останнього подиху не зрадив військовій присязі та честі воїна.

Підготував Віктор Зеленюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені