Перше отруєння грибами

Порівняно з попередніми роками, його зафіксовано на Вінниччині цьогоріч так пізно з кількох причин. По-перше, заборона населенню масово відвідувати ліси у зв’язку з повномасштабним нападом росії. По-друге, небувала тривала засуха на значній території області. По-третє, з кожним роком люди стають усе обізнанішими…

Хто ж першим потерпів? У Калинівській громаді Хмільницького району – жінка з числа внутрішньо переміщених осіб. Тут треба зауважити, що південно-східні регіони, звідкіля люди змушені були перебиратись у наші краї, переважно степові і бідні на мікологічну флору. Тому там ще й досі багато хто помилково вважає, що їстівність гриба можна перевірити, опустивши у посуд при відварюванні цибулину, срібну ложку чи ще щось. Насправді ж це здатне лише заплутати недосвідченого грибника і наробити біди. Тим часом нагадаємо, що основними методами уникнути отруєнь грибами є вміння розпізнавати їх за зовнішніми ознаками та відмова від збирання в екологічно забруднених місцях – вздовж інтенсивних шляхів, поблизу сміттєзвалищ, хімскладів тощо.

Особливо уважними треба бути при збиранні пластинчастих грибів. А найбільш небезпечною з них є бліда поганка (мухомор зелений). Але вона не завжди зеленувата, а може мати і бронзовий чи навіть жовтуватий колір шапки. А ось пластинки – білі. Головна ж відмінність – росте поганка з тонесенької «чашечки», або, як її ще називають, «панчішки». Ось чому не варто поспішати зрізати пластинчасті гриби, а варто придивитися до нижньої частини ніжки. На верхній же частині ніжки – має бути кільце, хоча трапляються й винятки. Отже, розпізнавати треба за сукупністю багатьох ознак.

Також вистачає отруйних грибів і серед мухоморів, несправжніх опеньків, павутинників, волоконниць, лепіот, рядовок. Тому вивчати їх треба ретельно, ніколи не розслаблятися, а переважну більшість грибів найкраще обминати.

Микола КАВУН

На знімку: Бліда поганка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені