«Британець»

У той час, коли деякі чоловіки стояли в черзі, аби перетнути кордон і втекти від війни, він повернувся з Великої Британії, щоб захищати свою землю та рідних людей.

Військовослужбовець з позивним «Британець» виїхав за кордон у 2008 році. Спочатку навчався, а потім влаштувався на роботу будівельником. Перед самим початком повномасштабного вторгнення окупантів прилетів в Україну.

– Аналізуючи ситуацію і спостерігаючи за інформаційним простором, я розумів, що незабаром має щось статися, – каже він. – На жаль, мої прогнози підтвердились… Вже п’ять місяців ми боремося проти росії, яка намагається загарбати нашу державу. Раніше я мав досвід військової служби, тож тепер разом із побратимами докладаємо зусиль, аби витіснити ворога. Усі військовослужбовці Сил територіальної оборони Вінниччини налаштовані на перемогу. Сподіваємось, що завдяки підтримці наших західних партнерів Україні вдасться перемогти уже найближчим часом. Це моя Батьківщина, тут я народився і виріс, тут мої батьки, і я до останнього подиху їх захищатиму.

Із ФБ-сторінки 120 Вінницької бригади Територіальної оборони ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені