Літинщина у скорботі

Знову непоправна і гірка втрата… Страшна звістка обпікає болем наші серця – у бою з російським окупантом за незалежність України загинув наш земляк, відважний воїн, захисник рідної землі, офіцер ЗСУ – Гутнік Вадим Святославович.

Вадим Святославович народився 22 червня 1994 року в с. Дяківці, де закінчив загальноосвітню школу. Зростав енергійним, життєрадісним хлопчиком, із нестримною цікавістю та жагою до пізнання. Ще з дитинства мріяв стати військовим. Свою мету реалізував, вступивши до Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації.

Вадим Святославович присвятив своє життя військовій справі та служінню українському народу. Професійно, з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок.

Попереду його чекало ціле життя, на яке мав багато задумів та планів.

26 липня 2022р. під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та суверенітету України, в результаті ворожого обстрілу обірвалася життєва стежина відважного бійця, мужнього захисника, командира групи управління та зв’язку спеціальної розвідки, капітана Збройних Сил України – Гутніка Вадима Святославовича.

Врівноваженим, доброзичливим, відповідальним, готовим завжди підставити своє плече Вадим Святославович назавжди залишився у пам’яті рідних та знайомих.

Провести Героя до місця вічного спочинку, розділити біль непоправної втрати з рідними прийшли односельчани, військові побратими, друзі, керівництво громади.

Нестерпний біль, сум та сльози… У скорботній хвилині мовчання завмерли всі присутні. На честь Героя звучить Гімн України, проводиться мітинг пам’яті.

Від імені усієї громади до присутніх звернувся Літинський селищний голова Анатолій Бичок, висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблого у важкому горі.

Мужній захисник, доблесний воїн, справжній патріот своєї Батьківщини, вірний та надійний товариш – такими словами охарактеризував свого побратима старший лейтенант Андрій Підлісний.

Благочинний Літинської громади ПЦУ протоієрей Михайло Грабар провів прощальну панахиду.

Поховали військового на кладовищі у с. Дяківці під триразовий збройовий салют.

Для всіх нас Вадим Святославович назавжди залишиться прикладом мужності, справжнього героїзму та патріотизму.

Слава Героям України! Вічна і світла пам’ять Герою-захиснику України Вадиму Гутніку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені