Два авто для військових

Колектив лісівників ДП «Тульчинське ЛМГ» уже вкотре зробив внесок у допомогу фронту. Було придбано два автомобілі для потреб ЗСУ та місцевої тероборони. Одне авто відправилося в одну із найгарячіших точок.

 Зініціював добровільний збір коштів співробітників лісгоспу лісничий Кирнасівського лісництва Богдан Дубовий. Він розповів, що його підлеглий, майстер лісу Олексій, був мобілізований до лав Збройних Сил України. Раніше він служив в зоні АТО. Тому лісівники активно зібрали кошти на справжнє бойове авто для підрозділу свого колеги Олексія.

Долучилися до збору коштів і мешканці Брацлава. Купили автівку, провели повне техобслуговування, заміну шин, акумулятора тощо. Старалися все перевірити, щоб уже на передовій бійці не мали ніяких проблем.

Сподіваємось, що автівка принесе чимало користі, забезпечить мобільність перевезень та прослужить на благо нашої країни. А всі захисники, хто нею користуватимуться, з перемогою повернуться додому!

Інше авто купили для територіальної оборони.

– Це найсвятіший обов’язок кожного українця – боронити рідну землю від ворога, – переконаний очільник підприємства Михайло Дан. – А моральний обов’язок тих, хто завдяки нашим захисникам залишається в тилу, у відносному спокої, – невтомно працювати, підтримувати виробництво, сплачувати всі внески та податки державі, виплачувати зарплати. І обов’язково – допомагати нашій найкращій армії.

Тільки так, спільною працею, вірою та боротьбою, ми переможемо та виженемо назавжди російського окупанта!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені