Задля безпеки громадян

У межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» в с. Дзюньків Погребищенської територіальної громади відбулося відкриття поліцейської станції, яка є 50-ю на теренах Вінницької області.

На станціях є все необхідне для прийому громадян (зокрема з дітьми), для опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції. Як відомо, Погребищенська територіальна громада за територією є однією із найбільших в Україні і складається із 60-ти населених пунктів. Тому наявність поліцейської станції у с. Дзюньків – це зручність як для жителів найближчих сіл, так і для правоохоронців, які постійно на території та добре знають реальний стан справ у ввіреній їм частині громади.

У відкритті станції взяли участь начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко, представники правоохоронних органів, Погребищенський міський голова Сергій Волинський, мешканці громади.

Обслуговувати ввірені території будуть два поліцейських офіцери громади. Один з них – Дмитро Васильович Риндюк, місцевий поліцейський, який закінчив навчання у квітні цього року та брав активну участь у розбудові та ремонті поліцейської станції.

Місяць назад у місцевого «шерифа» з’явився напарник –

Сергій Сергійович Птушка – поліцейський офіцер громади з Луганщини. Чоловік разом із дружиною та донькою були змушені евакуюватися з Сєвєродонецька. Через постійні ракетні обстріли він втратив свою станцію, у якій жив і працював для населення.

Щоб врятувати свою сім’ю, він був змушений переховуватись у лікарні та вдавати із себе медичного працівника. Хлопцю доводилось навіть робити перев’язки та брати активну участь у проведенні різних операцій пораненим під час боїв за місто. Але зараз Сергій на Вінниччині служить та оберігає мешканців Погребищенської територіальної громади. Працює тільки місяць, але вже встиг врятувати життя співробітниці сільської ради.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Іван Іщенко подякував усім, хто долучився до реконструкції та ремонтних робіт станції, вручив Подяки Погребищенському міському голові Сергію Волинському, місцевим фермерам Юрію Колотуцькому та Петру Поліщуку.

У свою чергу Сергій Волинський подякував керівництву обласної поліції за сприяння у реалізації даного проєкту у Погребищенській громаді, співфінансування у придбанні двох службових поліцейських автомобілів та подарував книгу «Віхи історії захисників Вітчизни Вінниччини. Погребищенський район».

Після урочистої частини усі присутні мали змогу ознайомитись з умовами роботи станції.

             Відділ організаційної та інформаційної роботи

Погребищенської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені