Домінуй, або помри!

Та війна, що вдарила по усіх нас, виникла не лише з хворої голови одного старого діда, і не лише з дурі кількох сотень тисяч чи навіть мільйонів москалів із пропитими і промитими пропагандою мізками.

Сотні років між нами накопичувались невирішені питання, настав час поговорити по душах.

Сьогоднішня війна – за історію, і з нашого боку наївно думати, що вона закінчиться виходом на кордон чи то 24 лютого 2022, чи то на державні кордони зі звільненням Криму. Не закінчиться!!! Вигнати зі своєї хати дурня-сусіда – то замало. День-два – і воно наточить сокиру, ковтне пляшку і полізе знову.

Московія захотіла забрати у нас все, аби правити світом. А ми виявимось дурнями, якщо обмежимось лише вигнанням орків і зупинимось.

Адже ця війна має занадто багато питань без відповідей:

– Хто є наша держава? Русь-Україна чи Малоросія?

– Хто є ми? Вільні й хоробрі нащадки скіфів-русичів-козаків чи «молодші брати»-хохли?

– Чий Київ? Наша столиця як колиска Русі чи історичний центр розвитку Московії?

– І головне – що є Росія? Велика потужна імперія чи наспіх збита солянка з московитів, угро-фінів, татарів, хохлів-пристосуванців, яка вкрала нашу назву і привласнила нашу історію?

Відповідь на ці питання дасть поле бою. Історію перепише переможець.

А далі нова війна – економічна. В якій переможець отримує все. Від репарацій до долі ринків. Головна задача – зробити так, щоб недолугий сусід сидів і без пляшки, і без сокири.

У цій війні ми також мусимо знайти відповіді:

– Хто грітиме Європу газом? Московія – природнім з Сибіру чи Україна – сланцевим з Юзефівського родовища Луганщини?

– Чиї родовища домінуватимуть? Українські – алюмінію, заліза, титану, літію, урану і т.д. Чи москальські?

– Чиє зерно годуватиме світ? Москальське включно з маріупольським і херсонським? Чи настав час згадати, що величезні площі кубанських чорноземів – споконвічно українські території?

– Чий ринок домінуватиме – ми в московії чи орки в нас?

Ми не матимемо вибору – або перемогти в економічній війні, або знову зустрічати на своїх кордонах орків на танках! Орда лізтиме щоразу, поки не загине або не переможе!

Такий наш час. Так, ми його не обирали, але мусим витягнути, адже на нас з небес дивляться мільйони замордованих українців. Від батуринців до виморених голодоморами, тиранією, ГУЛАГом. На нас з небес дивляться наші побратими!

Диктатура, без якої не може жити 150 млн московитів, ніколи не допустить, аби поруч процвітала вільна незалежна нація, здатна будь-якого політика, що зарвався, знести з Олімпу на раз-два. Але 150 млн рабів запросто існуватиме, якщо вільні українці поставлять над московитами свого ручного Ваньку.

1/6 суші світу не повинні прихистити жодного з гвалтівників Бучі, Ірпеня, жодного з тих, хто запускав «калібри» чи наводив арту. Як злочинців-нацистів ловили десятки років, так і рашисти не повинні мати спокою чи сховку ніде і ніколи! В жодному Мухосранську!

Країна з найсильнішою армією в Європі, тобто Україна, має домінувати! Будь-якими методами, включно із випадковими типу «невдало покурив».

Жити в такій країні – честь! Воювати в такій країні сьогодні – честь! Але гинути ми не маємо права! Занадто багато орків. Мусимо перемогти і вижити! Попереду ще багато воєн.

Сергій ОСТАПЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені