Багатий близнюками перший клас

Серед тих, хто закінчив цьогоріч Ситковецький ліцей, особливим сумлінням відзначались сестри-близнючки Іванна й Богдана Чернецькі. Друга з них навіть отримала золоту медаль. Втім із вступом поталанило обом – навчатимуться в Київському університеті права. Радіють за них школа, все селище, та чи не найбільше – батько Олександр Володимирович, який захищає Україну зі зброєю в руках.

  • Серед учнів ліцею ще є близнята? – запитую у начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Райгородської сільської ради Тетяни Панасенко.
  • У десятому класі навчаються Аміна і Сабіна Гунченки, – говорить Тетяна Євгеніївна. – І щодо успішності попереду, і в громадських справах. Зокрема, в художній самодіяльності.

Мої сини Олексій і Олександр – шестикласники. На жаль, вони – діти з особливими потребами, не мали можливостей особисто відвідувати школу ще до коронавірусів і повномасштабної війни. Але те, що вони вдвох, розширює їхні можливості спілкування, підтримки, всебічної допомоги. Важливо, що ліцей іде назустріч, хлопці на педагогічному патронажі, за що ми щиро вдячні колегам.

Цього ж року Ситковецький ліцей став удвічі багатшим на близнюків. Родичами вище згадуваних дівчаток Іванни й Богдани є доньки нашого селищного старости Миколи Мельниченка Аріна і Каріна, які пішли до першого класу.

  • Це правнучки відомої нині активістки, яка багато разів обиралася депутатом місцевої ради, матері п’ятьох дітей Лідії Павлівни Білкун та її чоловіка Володимира Гавриловича, – додає директор ліцею Олександр Маринич. – А ще цікавіше те, що до цього ж першого класу пішло двійко їхніх внуків – Денис і Ярослав! Яка надійна підтримка у згаданих дівчаток – двоюрідні дядьки, хоча й ровесники. Але й то ще не все нинішнє поповнення близнюками…

Як розповів Олександр Іванович, у сьомому класі навчається доволі хороша дівчинка Діана Муха із села Джуринці. До першого класу цього року також пішло двійко її братиків Олександр і Олексій.

Який висновок напрошується? Хай побільше народжується близнюків і хай множать вони добрі справи в усьому.

І насамкінець: скільки всього першокласників тут нинішнього року? Їх вісімнадцять, а з внутрішньо переміщених осіб – один Андрійко Крилов, сім’я якого залишила Донбас ще до повномасштабного вторгнення російсько-фашистських окупантів в Україну.

Микола КАВУН,

власкор «Вінниччини»

На знімках: Подружжя Білкунів з внуками і правнуками; Всі першокласники-близнюки з першою вчителькою Антоніною Дмитрівною Цворою

Фото Ірини НАЗАРЕНКО

Гайсинський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені