«Арієць» – бойовий медик

«У найтемніший час є завжди проміжок світла, і хай там що, ми своє виборемо». Саме з таким настроєм проходить службу в теробороні військовослужбовець з позивним «Арієць».

Йому 29 років. Раніше не служив через стан здоров’я, але коли розпочалося повномасштабне вторгнення, то відстояв у черзі 4 години, аби записатися в Сили територіальної оборони Вінниччини.

– Прийшов в тероборону в першу чергу, щоб захистити свою сім’ю, свою землю. Багато рідних місць, які мене сформували як особистість, людей, які мені небайдужі і яких хочу вберегти від загарбників. Росіяни нам ніякий не «братній народ». Лише вороги!

«Арієць» за фахом історик-філософ-правознавець. Навчався в Уманському педагогічному університеті. Чоловік весь час займається самоосвітою. Пройшов декілька медичних курсів з тактичної та цивільної медицини. Лікарську справу любив змалечку, адже його мама 17 років пропрацювала в медицині, а тепер настав час і йому у ролі бойового медика рятувати людей.

– Бойовий медик має реагувати надзвичайно швидко: зробити поверхневий огляд, знайти місця кровотечі, зупинити її. Все залежить від специфіки ран. Потрібно вміти робити ті чи інші види перев’язок – починаючи від голови і закінчуючи п’ятами.

Свої навички та досвід «Арієць» передає побратимам, показуючи їм, як користуватися турнікетами та бандажами. Демонструє різні види перев’язок та розповідає про сучасні військово-медичні лайфхаки.

 – Взагалі я дуже комунікабельний, займаюся громадською роботою і маю чимало друзів у цивільному житті. А побратими з ТрО для мене стали новою сім’єю, в той найскладніший час війни, яка наразі триває. Це щось особливе, інше та унікальне, коли незнайомі люди переживають за тебе більше, ніж за себе. І це надзвичайно цінне, дружня атмосфера підіймає бойовий дух. Побратими завжди поруч, прикривають твою спину, і ти можеш на них покластися за будь-яких обставин.

120 бригада територіальної оборони ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені