За місяць до посадки озимого часнику та цибулі

Багато городників ретельно підходять до висадки часнику чи цибулі, але не всі готують ґрунт. Це справді дуже важливо, тому що від якості ґрунту залежить весь майбутній урожай. Всю підготовку слід розпочинати ще за місяць до передбачуваної висадки. При цьому необхідно підібрати правильний сидерат, який допоможе плодам впоратися з різноманітними захворюваннями та грибками.

Час висадки часнику та цибулі повністю залежить від регіону проживання. Прийнято займатися цими питаннями у вересні чи на початку жовтня. Перед посадкою потрібно якнайретельніше підготувати грядку. Якщо протягом минулого сезону було втрачено корисні речовини у ґрунті, то їх потрібно обов’язково відновити.

Справжні фахівці чудово знають, що перед посадкою цибулі та часнику слід грядку засіяти сидератами. Саме завдяки їхньому корисному впливу на грунт, йтиме збагачення всіма корисними елементами. У майбутньому врожай часнику та цибулі справді порадує. Останній місяць висадки сидератів приходить на серпень. Якщо їх посіяти пізніше, то ніякої користі від цього не буде.

Полив грядки, що готується, проводиться, як і зазвичай. Багато хто рекомендує сидерати поливати спеціальним зеленим добривом. У його складі є фосфор, який сприяє тривалому зберіганню майбутніх культур. Саме для цибулі та часнику це найголовніший фактор, що дозволяє отримати якісний урожай.

До найкращих сидератів можна віднести овес, гірчицю та жито. Після того, як вони збагатять ґрунт, то можна приступати до висадки цибулі та часнику. Не потрібно чекати, поки сидерат виросте до великих розмірів, тому що там головне корінь, адже він допомагає розпушити ґрунт. Якщо все зробити правильно, то через деякий час можна отримати добрий, а головне дуже смачний урожай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені