Додому повернувся назавжди

На Вінниччині «азовця» Віталія Діденка посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.

Державну відзнаку нацгвардійця отримала мати – Олена Леонідівна. Орден вручав голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та командир військової частини Західного ОТО Національної гвардії України полковник Володимир Джула.

Віталій вступив в полк «Азов» ще у 2015 році. Відразу захисник переїхав до Маріуполя, бо там була основна база. Пів року тому як одружився з коханою, мріяли про дітей. Але 22 березня головний сержант групи розвідки спеціального призначення «Азов» загинув у бою за Маріуполь.

Чотири місяці батьки не могли знайти тіло сина. І лише у кінці липня загиблого азовця, у жахливому стані, повернули додому. Рідні впізнали Віталія лише завдяки патріотичним татуюванням, згадує сестра захисника. Аби остаточно ідентифікувати бійця, родичам довелося пройти ДНК-експертизу.

– Він нам довго не зізнавався, що служив в «Азові». Говорив, що у Києві, аби маму не хвилювати. Беріг рідненьку. Мій брат – Герой, бо не зрадив жодному слову присяги. Герой, бо обрав шлях захищати. Мій брат – Герой посмертно, – додає сестра Лілія Діденко.

Вічна пам’ять усім захисникам, які віддали життя за Україну. Вони назавжди в строю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені