«Петлюра» з аеророзвідки

Військовослужбовець з позивним «Петлюра» на війні з 2014 року. Тож коли 24 лютого розпочалося повномасштабне вторгнення російських окупантів, він не став чекати повістку з військкомату, а взявши до рук дві валізи з літальними апаратами, прийшов до тероборони Вінниччини.

Вже з перших днів разом із розвідниками допомагав виявляти  ДРГ.

Військовослужбовець розповідає, що захоплювався різними приладами, зокрема літальними ще з дитинства. Закінчив технічний ВНЗ, пройшов чимало курсів та має не один сертифікат оператора БПЛА. А з початком війни його хобі переросло у спеціалізацію.

З 2017 року «Петлюра» розпочинає служити в аеророзвідці одного із батальйонів. Згодом став ініціатором створення підрозділу аеророзвідки в окремій бригаді Сил територіальної оборони Вінниччини. Нині ділиться власним досвідом та навчає побратимів як дистанційно, так і на практиці.

– За літальними апаратами майбутнє. Будь-яка точна зброя не може

завдати  прицільний удар без достовірних координат, а це вже завдання аеророзвідки, – каже «Петлюра». – Зараз задача стоїть не просто знайти об’єкти, техніку, а побачити, передати інформацію артилерії, бо найголовніше – коригувати вогонь. Ми не маємо такого ресурсу боєкомплектів, як орки, тож квадрокоптером коригуємо точні цілі і економимо свої запаси.

Також завдяки волонтерським фондам військовослужбовець допомагає знаходити необхідні безпілотники для комплектації батальйонів.

– Я на цій війні дуже давно. Спочатку як волонтер, а тепер як військовослужбовець. Дуже очікую, що буде вже нарешті крапка і Україна переможе. Цим живу і мрію про це. Ми мусимо вигнати росіян із своєї території і докладаємо для цього максимум зусиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені