Ветеранам від ветеранів

Надання продуктових наборів ветеранам Вінниччини стало можливим завдяки співпраці обласного та Вінницького міського осередків організації ветеранів України з побратимами і посестрами, які нині перебувають за кордоном.

«Наша основна місія – це соціальна підтримка ветеранів Вінниччини. За сприяння небайдужих українців, які в силу обставин – повномасштабної війни в Україні – опинились на території європейських країн, сьогодні маємо можливість забезпечувати ветеранів Вінниччини продуктовими наборами. Ми ніколи не стояли осторонь тих соціальних питань і проблем, що турбують ветеранів. Підтримуємо обласну військову адміністрацію та робимо все можливе для перемоги України», – зазначив заступник голови обласної організації ветеранів України Петро Бойко.

Як розповіли ветерани, підтримка надається завдяки небайдужим українців, які перебувають у Великій Британії, Словенії та інших країнах. Серед них і наш земляк, який з перших днів повномасштабного російського вторгнення організував збір гуманітарної допомоги за кордоном та передає її через благодійну організацію «Фонд підтримки України», причому робить це скромно, без «самопіару».

«Маю мрію – зустріти свій 100-й день народження разом з перемогою України над росією. Перемога України – це найголовніше. Тому сьогодні, навіть незважаючи на обмежені фінансові можливості ветеранів, ми намагаємось допомагати нашим захисникам», – розповідає полковник у відставці Ольга Твердохлєбова, 99-річна ветеранка Другої світової війни.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені