Дві відзнаки Олега Легези

Добре знаний в області політичний діяч та громадський активіст, депутат обласної ради двох скликань Олег Легеза отримав днями дві відзнаки – Почесну грамоту Верховної Ради України та медаль за заслуги перед Українським народом, а також Почесну грамоту Вінницької обласної ради. Приємну місію нагородження виконав голова облради В’ячеслав Соколовий у той період, коли Олег В’ячеславович перебував у короткотерміновому відрядженні.

Ексголова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза добровільно вступив до лав ЗСУ і боронить рідну землю від рашистських окупантів на передовій разом із бойовими побратимами у загоні спеціального призначення.

У той самий час він знаходить можливість і сили, щоб продовжувати працювати і на волонтерській ниві, виконуючи обов’язки директора Благодійного фонду «Енергія Відродження». Це громадське об’єднання активно допомагає військовослужбовцям, бійцям тероборони, переселенцям та всім постраждалим від російських агресорів.

Внесок Олега Легези в перемогу над ворогом – факт незаперечний, а дві відзнаки такого рівня – справедливе визнання його заслуг перед українським народом.

Пишаємося тобою, патріоте України! Слава ЗСУ!

Віктор ЗЕЛЕНЮК    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені