Спирткомбінат «пішов з молотка»

 На третій тиждень після проведеного через  Prozoro аукціону з продажу Барського спиртового комбінату у соцмережі з’явилося повідомлення, що він «пішов з молотка» за 30 мільйонів одну тисячу гривень.  Переможець торгів – ТОВ “Фордон інвестментс та менеджмент». 

Претендентами були також ТОВ “Фахівець Україна», який був готовий заплатити 7 млн 210 тис. грн, та ТОВ “Феліціті Торг”, кінцева ставка на торгах якого – 30 млн грн.

На сайті YouControl вказано, що новий власник спирткомбінату зареєстрований у Києві з 2005 року. У роді діяльності написано, що підприємство займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, а також діяльністю у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування.

Але дивимося далі. Кінцевий бенефіціарний власник ТОВ є Анатолій Кіпіш, зареєстрований у Хмельницькій області. Він також бенефіціарний власник ТОВ «Полімер-продукт», що на Хмельниччині займається виробництвом пластикової тари, а також ТОВ «Протеїн інвест», основний вид діяльності якого – виробництво олії та тваринних жирів.

Поки що невідомо, що саме буде на Барському спиртовому комбінаті. Але відомо, що Анатолій Кіпіш минулого року купив у держави Немирівський спиртзавод (Nemiroff) за 55 млн грн. Отже, Барський спирткомбінат викупив власник Немирівського спиртового заводу.

Державне підприємство Барський спиртовий комбінат не працює з 2009 року. За цей час тут накопичилося боргів на суму понад 28 мільйонів гривень. Тепер новий власник має покрити цей борг протягом шести місяців. Зараз на підприємстві залишилося 13 працюючих, у яких є великі сумніви, що воно відновить свою виробничу діяльність.

Можливо, йому уготована доля колишнього сусіднього цукрозаводу? Час покаже.    

Віктор ЗЕЛЕНЮК

м. Бар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені