У Северинівці поховали маму і сина

Такої трагедії не пам’ятають у цьому селі навіть й старожили – щоб з одного двору одразу два покійники на цвинтар провадили. Була сім’я, і не стало людей. Спорожніла хата на вулиці Свободи.

Саме за святу свободу України віддав своє життя Богдан Гуцалюк 1973 р.н. Його призвали на службу на початку вересня, а вже 27 жовтня під час ворожого обстрілу позицій ЗСУ він загинув.

Як повідомила у корпункт «Вінниччини» секретар Северинівської територіальної громади Надія Д’якон, у селі чоловіка поважали за дружелюбність, доброту, людяність і порядність. А ще він зі своєю мамою Станіславою Степанівною багато доклали праці під час будівництва у Северинівці храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ. Тепер у тій обителі їх відспівали настоятель храму протоієрей  Микола Васьків разом із своїм  колегою протоієреєм Володимиром Кушніром, який служить у церкві  села Уланів Хмільницького району.

Кажуть, що одна біда не ходить, а другу водить.

Коли син поїхав на війну, 71-річна Станіслава Гуцалюк дуже побивалася за ним. Переживання не минулися безслідно. Два тижні тому вона серйозно захворіла – у неї стався інсульт. Жмеринські лікарі все робили, але не змогли врятувати жінку. Її серце зупинилося рівно через добу після загибелі сина.

Їх ховали разом. Труну з тілом Богдана несли на руках його бойові побратими, а маму везли на катафалку. Багато людей проводжали їх в останню путь.

Мама чекала сина з війни живим. Не дочекалася. Син не обійняв востаннє маму. Не заглянув до хати. Не пройшовся селом, не зустрівся із сусідами. Тепер їхні душі знайшли вічний спокій на небесах.   

На кладовищі відбувся мітинг-реквієм.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Северинівська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені