Вдячні родині Сагалатих за допомогу

Війна – це біда для усіх українців. Поки наші славні воїни-герої боронять кордони держави, звільняють міста, у тилу ведеться теж свій фронт роботи. Ми не перестаємо захоплюватися активністю та постійною роботою жителів села Біляни, яких зуміла організувати навколо себе Людмила Литвинова, керівник місцевого осередку культури. 

І ось нещодавно військові з передової зателефонували і попросили висловити подяку директору СТОВ «Урожай» Дмитру Сагалатому за придбання автомобіля, який уже допомагає виконувати бойові завдання.

Скромний від природи, Дмитро Васильови не надто любить  хвалитися на  загал своїми добродійними вчинками для ЗСУ. Він каже: «Кожен робить сьогодні, що може, щоб наблизити перемогу. Ніхто не чекав такої біди, яку ми маємо, але я вірю, що спільними зусиллями ворога вдасться перемогти, іншого виходу просто немає. Навіть попри низький урожай, який цьогоріч дав тільки третину від запланованого, ми маємо триматися на плаву, активно працювати, забезпечувати людей хлібом».

  • Ми знаємо, що з перших днів війни Дмитро Сагалатий купує автомобілі на фронт, перераховує кошти волонтерам, майже щотижня пекарня господарства випікає 4-6 ящиків випічки на фронт, – розповідає Людмила Литвинова. – Коли пальне було відсутнє на АЗС, то волонтерку везти на Вінницю могли лише завдяки Дмитру Сагалатому. Щоразу давав по двадцять літрів дизпалива чи бензину. Заправляв і військові автомобілі, купує, передає продукти. Нам на випікання печива борошно дає, відра для продукції, підтримує завжди і в усьому. Сьогодні внесок родини Сагалатих Дмитра Васильовича і Галини Михайлівни у перемогу над окупантами вагомий і відчутний. 

Окремо хочеться сказати і про його доньку Оксану, яка з чоловіком Євгеном, працюючи за кордоном, організували і провели благодійні концерти. На зібрані кошти придбали 21 спальник, які витримують до 27 градусів морозу, 19 балаклав, 19 пар вовняних гетрів, 11 флісових курток, 19 якісних плащів, пересилали кошти. Ми безмежно вдячні сім’ї Сагалатих за підтримку і допомогу.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Чернівецька ТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені