В Україні запрацювали «Пункти незламності»

Державною службою з надзвичайних ситуацій по всій країні розгорнуто більше тисячі «Пунктів незламності». З них 740 – стаціонарних, на базі пожежно-рятувальних частин  і 200  – мобільних, у спеціально облаштованих наметах. Більше сотні таких «Пунктів незламності» приведені у готовність на базі транспортних засобів.

На Вінниччині створено і функціонує вже 193 подібних пункти для тимчасового перебування громадян. Рятувальники Вінниччини підтримують функціонування 35 стаціонарних та десяти мобільних пунктів (в обласному центрі вони розташовані на вул.Замостянській, 7, та на проспекті Космонавтів, 30).

Це своєрідна відповідь нелюдським планам росії залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла, зламати волю нашого народу.

Комплектування та функціонування цілодобових безкоштовних «Пунктів незламності» здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. За умов відключення електроенергії пункти вже встигли стати осередками безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності.

Там передбачено наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, безперебійного живлення, місця для відпочинку, аптечок, гарячого чаю, всього необхідного для батьків та дітей.

До речі, на сайті nezlamnist.gov.ua будь-хто може залишити заявку для облаштування свого власного «Пункту незламності». На інтерактивній мапі, крім самих пунктів, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюють на генераторах.

Вороги-терористи можуть залишити нас без світла і тепла, але позбавити наш народ Богом даної гідності та свободи – московитам не під силу.

Олександр КУТОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені