Молода професорка з Вінниці здобула престижну стипендію

Ганна Давиденко виборола іменну стипендію Верховної Ради для молодих учених, які є докторами наук.

1 грудня народні депутати ухвалили Постанову «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук». За результатами проведеного конкурсу парламент призначив у 2022 році 30 іменних стипендій Верховної Ради для молодих докторів наук. Конкурс склав 3,2 особи на одну стипендію. З-поміж 97 робіт претендентів перемогу здобули 30 стипендіатів. Серед них – директорка Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна», доктор педагогічних наук, професор Ганна Давиденко, авторка наукової роботи про інклюзію (включення осіб з інвалідністю в активне суспільне життя).

«Неочікувано, бо подавалася на стипендію більше року тому, потім повномасштабна війна, і вже й забулося. А тут дзвінок: «Ганно Віталіївно, це вас турбують з Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій. Ми вас вітаємо! Ви отримали іменну стипендію». Тому й неймовірно приємно, що, навіть попри війну, в Україні не забувають про науку і підтримку вчених, зокрема і молодих, та про підтримку розвитку інклюзії», – каже Ганна Давиденко.

Вона також подякувала захисникам України за можливість працювати у рідній країні, пообіцяла, що разом із колективом буде й надалі волонтерити, попри завантаженість. І, звісно, частину стипендії теж спрямує на допомогу ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені