На крок ближче до перемоги

Цими вихідними у комунальному закладі «Вінницька гімназія №24» пройшов благодійний ярмарок-фестиваль «24Family». До ярмарку можна було долучитися у різний спосіб: це і продаж їжі, і виступ на концерті, і навіть проведення майстер-класів, які мали попит серед школярської аудиторії. Окрім їжі, учасники благодійного фестивалю також реалізовували свої власноруч виготовлені прикраси, обереги, іграшки, свічки, новорічні аксесуари тощо.

 На один день шкільна родина знову об’єдналася разом, аби спільними зусиллями, талантами та їх щедрою фінансовою винагородою підтримати своїх захисників у холодну пору року. Всі зібрані кошти та необхідні речі направлять для потреб 120 бригади ТРО та наших вінницьких бійців, що стримують ворога на сході та півдні України.

– В колективі мого 9-В класу батьки та учні відповідально поставилися до благодійного фестивалю. Хтось допоміг коштами, а хтось, навіть в такий не легкий час, коли періодично вимикають світло, зробив свій «їстівний» вклад у ярмаркову виставку. Діти разом з батьками випікали патріотичне імбирне печиво, виготовляли льодяники та ще багато різних смаколиків, допомагали сервірувати та продавати принесені наїдки. Приємно, що вся наша виставлена продукція була успішно реалізована. Отож, зібрана сума від нашого класу склала майже 5000 грн. Кошти були зараховані на рахунок благодійного фонду «Ветеранський простір», які незабаром підуть на потреби наших захисників. Я вважаю, що такі ярмарки потрібно організовувати, в першу чергу для того, аби допомогти нашим захисникам, по друге – це класно та весело проведений час разом. Це реалізація себе як кулінара, волонтера, актора, співака, покупця, продавця. За допомогою таких ярмарків ми на крок ближче до перемоги, – наголосила класний керівник 9-В, вчителька української мови та літератури Олена Понєдєльнік.

Кожній дитині на ярмарку було чим себе зайняти. Одні бігали по майстер-класах, другі – дивилися концерт талантів, але ніхто не міг оминув ряди з солоденьким. Дітлахів туди тягнуло, як бджілок до квіточок.

– Я придбав собі на ярмарку дві свічки ручної роботи, а моя сестра зробила собі у подарунок брелок з гравіюванням. Ми ще купували льодяники, солодку воду і піцу. Хочемо, щоб під новий рік ще провели подібний ярмарок, – розповів про свої враження від заходу учень четвертого класу Михайлик.

За кілька годин ярмаркової роботи від гімназії вдалося зібрати та передати до благодійного фонду майже 150 тис. грн. Сподіваємося, що ці кошти будуть ефективно використані для потреб армії.

Захід відвідала Мельник Вікторія

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені