Сьогодні день народження доблесної 59-ї бригади

Вісім років тому, 8 грудня 2014-го, у важкий для України час була сформована 59 окрема мотопіхотна бригада ЗСУ імені Якова Гандзюка, штаб якої дислокується у місті Гайсин.

«Так, це не багато, але в підручник з історії у розділ «Перемога України в російсько-українській війні» наша 59-тка вже вписала багато сторінок. І ще чимало – попереду, – зазначено на фейсбук-сторінці бригади. – Свою восьму річницю, як і всі попередні, 59 бригада зустрічає на передовій. Не буде святкових заходів і урочистих нагороджень. Святкуватимемо після Перемоги».

У вересні 2015 р. ця бригада в повному складі прибула у зону бойових дій на Сході України і протягом року без ротацій виконувала бойові завдання по всій лінії Світлодарської дуги в Луганській та Донецькій областях.

24 лютого 2022 р., у день повномасштабного вторгнення російських загарбників, бійці 59 ОМПБр відважно прийняли потужний наступальний удар противника на Херсонському напрямку, тримаючи рубіж танками в районі Антонівського мосту, чим забезпечили вихід колон бригади з ворожого оточення. У той фатальний день своїм життям пожертвували багато захисників та захисниць, ставши небесним воїнами і нашими ангелами охоронцями.

Сьогодні 59-а окрема мотопіхотна бригада ім. Якова Гандзюка приймає численні вітання з нагоди 8-ї різниці з дня її створення. Зокрема, від імені Гайсинської територіальної громади захисників привітав Гайсинський міський голова Анатолій Гук.

«Усьому особовому складу та командуванню бригади бажаємо міцного здоров’я, Божого благословення, Покрову Пресвятої Богородиці, повернутися всім живими і здоровими до своїх рідних з великою Перемогою! Слава 59-й бригаді! Слава ЗСУ! Слава Україні!», – йдеться у віданні від Гайсинської міськради.

І в сьогоднішнє свято, і в будні бійці бригади перебувають на передовій, нищать рашистів та їхню техніку, звільняють українські землі та наближають Перемогу України.

Фото з фейсбук-сторінки 59-ї бригади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені