У святкову ніч комендантська година не скасовується

Тривалість комендантської години під час новорічний та різдвяних свят на Вінниччині не змінюватиметься. Про це повідомляє ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

Правоохоронці нагадують, що в області діє комендантська година з 24.00 до 05.00. У цей час громадянам заборонено перебувати на вулицях та у громадських місцях. Винятком може бути прямування до найближчого укриття в разі тривоги.

Працівники поліції мають право затримувати порушників встановлених обмежень, перевіряти їхні документи, речі, транспортні засоби. А в разі необхідності доставляти їх до підрозділів поліції.

Власники та адміністратори розважальних закладів (кав’ярні, бари, ресторани, дискотеки) також мають враховувати обмеження комендантської години під час планування режиму роботи.

До речі, нещодавно у Вінниці правоохоронці виявили та припинили протиправну діяльність розважального закладу, адміністрація якого обслуговувала відвідувачів під час дії комендантської години. Також під час перевірки поліцейські виявили реалізацію тютюнової суміші для куріння кальяну без марок акцизного збору, а ще заклад надавав можливість куріння кальяну неповнолітній особі. За цими фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені