Задля Перемоги

Вчителі та учні Березівської гімназії не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

З першого дня повномасштабної війни їдальня гімназії перетворилася на волонтерський цех. Тут навіть улітку кипить робота.

Раніше педагоги виготовляли та заморожували вареники, голубці, пекли пиріжки, варили м’ясні тушонки. Робили консерви зі свинини та яловичини. Власне, з їх виготовлення тутешні вчителі й розпочинали свою волонтерську діяльність.

Крім цього, освітяни засолювали сало, виготовляли м’ясні паштети та каші. Кошти на придбання м’яса були надані місцевими фермерами, підприємцями та всіма не байдужими до долі країни односельцями. Також у ящики з продуктами пакувалися дитячі листи, малюнки та виготовлені власноруч обереги.

Продукти постійно відвозять волонтери в райони бойових дій, де служать наші земляки. Неодноразово від них надходили вітання та слова вдячності. А нещодавно від командира 65 ОМБ надійшла грамота, в якій висловлено щиру вдячність педагогічному колективу гімназії за волонтерську допомогу ЗСУ.

2023 рік лише розпочався, а робота знову кипить в гімназії, адже на днях планується поїздка на передову, де б’ють ворога земляки з навколишніх сіл.

Олег БАБІЙ

Джулинська ТГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені