Розвідник Князь

– Я прекрасно розумів, що ця повномасштабна війна неминуча. Таке усвідомлення прийшло ще в 2019 році, коли підписував контракт резерву з Теробороною, – каже військовослужбовець з позивним «Князь». – Ці російські нелюди та мародери, які чинили жахіття в українських містах, нищили все – заслуговують лише на ненависть. Для того, щоб їх зупинити, потрібні такі прості хлопці, як я та мої побратими. Ми не професійні військові. Ми – вчителі, приватні підприємці, айтішники, які спиняють усю цю російську наволоч.

За освітою Князь – психолог (7 років працював за фахом у Центрі соціальних служб). У цивільному житті був приватним підприємцем, займався тактичним спорядженням та одним із перших у місті запроваджував курси з тактичної медицини.

Також Князь захоплюється стрілецькою справою. Наразі він пілот БПЛА в окремій роті Сил територіальної оборони Вінниччини.

– Найголовніше в моїй роботі це те, що наше устаткування, техніка, можливості і досвід допомагають рятувати життя, берегти кров і піт побратимів-розвідників, – каже Князь. Кожен оператор безпілотника – по суті розвідник, і завдяки спеціальним засобам ми можемо залітати туди, куди небезпечно заходити, або інколи буває, що й неможливо. І дістаємо ту інформацію, яку звичайний розвідник може не отримати.

За словами військовослужбовця, наразі йде війна сенсорів і технічного устаткування. І як показує бойовий досвід – в кого є технічні можливості, навички і вміння, той і перемагає, а не кількість техніки. Найголовніше – це командна робота усього підрозділу. Є люди, які допомагають орієнтуватися, планують операцію, прикривають. Це командна гра.

– Я тут заради близьких, рідних, своїх дітей, дружини. Якщо раніше я чітко розумів, що таке перемога, то зараз у кожного, хто служить – вона своя. Для когось це зустріч із рідними, а для когось, коли відвоюють його рідне село чи місто. У кожного свої мотиви. Для мене вона настане, коли виконаю свій обов’язок і зможу знаходитися зі своїми рідними. Вони поставились до мого рішення з розумінням і підтримкою, адже прекрасно усвідомлюють, якщо відсиджуватися вдома, то перемоги не буде.

Ми все подолаємо!

120 бригада Територіальної оборони ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені