Віталій КОВАЛЬЧУК: «Перепілки вдома – це вигідно»

У природному середовищі ці невеличкі птахи мають доволі широкий ареал гніздування. Зокрема, в Європі повсюдно, за винятком Ірландії, майже повністю Скандинавський  півострів, вся тундра та наближені до неї ліси. Зате місць осілого проживання небагато. У Європі – південь Іспанії і Португалії, в Азії – Індія, в Африці – її південно-східна та північно-західна частини. Місць зимування ще менше – центр Африки, долина річки Ніл, а в Азії – та ж Індія.

Цю географію змальовуємо насамперед для того, щоб показати теплолюбність перепілок. І це чи не основна проблема, яку потрібно розв’язати для успішного розведення птахів вдома. Адже їм маємо забезпечити постійну температуру 18-25 градусів, бо якщо вона опуститься на десяток градусів, птахи просто гинутимуть.

Неодноразовий чемпіон колишнього Липовецького району з шахів, педагог за фахом Віталій КОВАЛЬЧУК з приміського села Хороша не так давно захопився розведенням перепілок. З ним й обговоримо плюси та мінуси цікавого заняття.

– Віталію Юрійовичу, чи прораховували ви в цьому господарюванні як завзятий шахіст ходи наперед і як виникло бажання взяти курс на перепілку?

– Бажання не в мене, а в Даші, дружини. Перебуваючи позаминулого року в Іллінцях, вона придбала два десятки пташеняток. Мені насамперед сподобалось те, що ніяких профілактичних щеплень їм  не треба. Засівши за спеціальну літературу, побачив, що й утримання можна відчутно здешевити, якщо комбікорми не купувати, а переважно готувати самотужки.

Звісно, на перших порах вистачало яєць і тушок лише для сім’ї та близьких людей. Як відомо, кількість холестерину там і там мінімальна. Я відчув, що з появою в обійсті перепілок стан мого здоров’я поліпшився.

Інкубаційний період у них триває 14-17 днів, а статевозрілими вони стають у 35-40 днів. До того ж, найпростіша у догляді самка японської породи дає в середньому три сотні яєць на рік, тому поголів’я наростає доволі швидко.

– І коли ви свою продукцію винесли за межі сім’ї та родини?

– Це сталось несподівано. Дружина з хворим дитям перебувала у клініці далеко від дому, а за птахами ми із донечкою-першокласницею Яною доглядали вдвох. Коли побачив, що яєць багатенько назбиралося, вирішив скористатись рекламою – люди відгукнулись. А потім відчув, що й тушок зайвих набирається: самці, вибракувані самки. Тому і їх запропонував липівчанам. Охочих знайшлось достатньо, тепер доводиться піднатужуватись, аби забезпечити всіх бажаючих посмакувати цим делікатесом.

– Що впливає на несучість?

– Факторів багато. Наприклад, освітлення. Воно не повинно бути яскравим, але на перших порах після вилуплення пташенят – необхідне цілодобово. Тому й утримую таких в одній з хатніх кімнат за температури понад 30 градусів. Потім переношу до пташника, де за допомогою таймера забезпечується неяскраве світло до 17 годин на добу.

– Чи даєте влітку зелень?

– Ні. І ось чому. Раціон має бути стабільним, бо всякі його зміни відчутно вдаряють по несучості. Тому краще зелень висушувати і впродовж усього року використовувати її такою. А загалом класичний раціон пропонується здебільшого такий: зернобобові, пшениця, ячмінь, кукурудза, пшоно, варена гречка; яйця, риба, риб’ячий жир, кисломолочний сир, черв’яки; капуста, морква, буряк, гарбуз, варена картопля; дрібненький гравій, кварцовий пісок, хвойне борошно, яєчна шкаралупа, крейда, дріжджі, премікси, сіль (ясна річ, останні компоненти – в мінідозах).

Звичайно, за домашніх умов усього цього розмаїття досягнути практично неможливо, але максимально наблизитись і зберегти стабільність у годівлі необхідно. Особливо ж для несучості треба старатись підвищити відсоток протеїну в раціоні бодай до 20 відсотків. Ще дуже важливо перепелів не перегодовувати, не утримувати в тісноті, а також не старатись зробити ручними, бо стресові ситуації їм не на користь. Годую ж їх двічі на добу – близько 9-ої ранку і 18-ої ввечері.

Які ще зауваження? І корми, і відстояна вода мають насипатися і наливатися за межами кліток, у яких перебувають птахи. Верх кліток зсередини бажано оббити тканиною, аби під час підстрибування їх мешканці не травмувалися. Вологість у приміщенні треба підтримувати на рівні 60-70 відсотків. А про те, що в ньому постійно має бути порядок, думаю, нікому нагадувати не треба.

Для інкубації використовуються лише свіжі яйця – не більше тижневої давності. Ясна річ, тепер у зв’язку з частими перебоями електроенергії цей процес складний, але виходи із ситуації треба шукати.

– Розкажіть, будь ласка, про свою родину.

– Мій прадід Федір був у Хорошій відомим господарем. Але колишній «есесесерівський» режим усім таким поламав життя. Лише назва «Ковальчукове поле» збереглась донині. Тато Юрій Вікторович був бригадиром будівельної бригади, мама Галина Іванівна – обліковцем на фермі. Після розвалу колгоспу згодом обом довелося перекваліфіковуватись. Тато став кочегаром у школі, а мама – соціальним працівником. Я з дитинства дуже любив математику, добре її знав. Тому одразу ж після закінчення школи, ще до вступу в педінститут, мене взяли працювати вчителем у Струтинську неповну середню школу. Цікаво, що моя майбутня дружина саме того року пішла там до першого класу. Хто б міг тоді передбачити, що наші життєві шляхи поєднаються! Але це сталось, ділимо навпіл радості і печалі. До речі, спільне захоплення вирощуванням перепілок належить до найсвітліших сторінок в історії нашої сім’ї.

Насамкінець хочу нагадати, що я власник перепілок початкуючий. Тому пропоную досвідченішим колегам висловити на наступних сторінках свої міркування, які можуть бути куди цікавішими і кориснішими.

Спілкувався Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені