Пригощає воїнів столітня піч

Протягом тисячоліть наші предки використовували піч для випікання хліба та приготування інших страв. «Піч у хаті – як мати в сім’ї», – казали в давнину. Подекуди старовинні печі збереглися та продовжують служити. І їхня цінність стала ще більш очевидною в нинішній ситуації з енергетикою. Куди тим електричним хлібопічкам братися…

«Якими мудрими були наші предки! Хліб із печі  має душу! Столітня піч, яка дісталась нам із Музеєм ткацтва, дихає, шепоче, розповідає нам про давні часи… Зараз трудиться вона, випікає хлібчик для наших воїнів. Це її третя війна… Але цього разу Світло переможе темряву! Перемога буде за нами!», – каже Ірина Захарчук, директорка Державного історико-культурного заповідника «Буша», що на Ямпільщині.

Над випіканням смачних та запашних хлібів і паляниць трудиться весь колектив заповідника – і директор, і бухгалтери, науковці, музейники. А чоловіки рубають дрова.

Свіжий хліб із печі пахне на всю Бушу! Не вивітрюється цей запах рідної домівки і тоді, коли волонтери привозять духмяні буханці захисникам на передову.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені