Російський танк продається шматочками

Про цікавий благодійно-інформаційний проєкт розповіла вінницька волонтерка Діана Подолянчук, співзасновниця волонтерського центру «Шахіна». За її словами, підбитий російський танк Т-80 БВМ розібрали на частини і виготовляють із них сувеніри, а кошти з їх продажу спрямують на допомогу захисникам України, родинам військовополонених та постраждалим від російської агресії. Втілити цю ідею допомагають ЗСУ, Головне управління розвідки Міноборони та американські партнери.

– Наш благодійний проєкт має інформаційну складову: поширення інформації про війну України з росією, а також залучення ще більшої кількості ресурсів та зброї від іноземних партнерів для того, щоб Україна швидше перемогла. Головною метою є бажання показати, як шматок металу, який приїхав знищувати Україну, переробляється та допомагає українському народові. Танк було транспортовано на завод за сприяння Збройних Сил України, – каже Діана Подолянчук.

Нещодавно вийшов документальний фільм про російський танк, підбитий спецпідрозділом «Kraken» ГУР МО. Військові зазначають, що ця купа вбивчого металу, яка вже нікому не зможе зашкодити, прибула до України аж із Мурманської області, а зупинена була «Джавеліном» на Харківщині…

Перші сувеніри зі шматків рашистського танка виготовлено на подарунок Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та начальнику ГУР МО України Кирилу Буданову. Замовити таку благодійну цікавинку можна на сайті «Gate to Ukraine» в рубриці «Destroy the tank» («Знищити танк»).

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені