Культурний фронт Мурованокуриловеччини

Одинадцять місяців повномасштабної війни. Одинадцять місяців українці відстоюють своє право на життя під мирним небом без танків, куль і вибухів ракет. Сьогодні важлива підтримка кожного, адже саме це надає нам сил та впевненості у такій довгоочікуваній Перемозі.

       А тому, починаючи з лютого 2022 року, відділ культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради разом з усіма працівниками культури веде активну волонтерську діяльність задля підтримки та допомоги Збройним Силам України. За цей період працівниками культури було проведено 5 благодійних ярмарків в Мурованих Курилівцях, Конищеві, Курашівцях, на яких зібрано 93 тис. грн. Працівники культури Попелюхівського сільського клубу зібрали та передали на потреби ЗСУ понад 20 тис. грн. Бібліотекар Михайловецької сільської бібліотеки Анастасія Шатковська разом з місцевими дітьми провела п’ять благодійних ярмарків-концертів та  зібрала 32 тис. грн, які передала волонтерам на потреби ЗСУ.

       Підтримка потрібна всім нашим захисникам, зокрема і тим, хто зараз перебуває на лікуванні та реабілітації. Працівниками культури спільно із селищною радою та за сприяння жителів Степанківського, Дерешівського, Жванського, Обухівського, Галайковецького, Наддністрянського, Вербовецького, Курашовецького, Долинянського і Рівненського старостинських округів здійснено п’ять поїздок до лікувальних закладів області. Туди було доставлено домашню випічку, продукти харчування, овочі, фрукти та інші необхідні речі.

             Крім того, впродовж трьох останніх місяців минулого року працівниками культури проведено велику благодійну культурно-мистецьку акцію «З любов’ю у серці, з вірою у Перемогу», під час якої зібрано кошти у сумі 208 тис. 300 грн, за які придбано 185 комплектів термобілизни, одинадцять комплектів теплого одягу, сто пар термошкарпеток, продуктові набори до Дня святого Миколая, продукти харчування для потреб лікувальних закладів, в яких проходять лікування та реабілітацію військові ЗСУ (чай, кава, вода, цукерки, сало), чотири спальних мішки, десять теплих шапок, основу для маскувальної сітки та пальне для потреб ЗСУ.

Залишок коштів на початок нинішнього року склав дві тисячі 350  гривень. А загалом працівниками культури під час проведення різних благодійних акцій та культурно-мистецьких проєктів зібрано вже понад  353 тисячі гривень для потреб захисників України.

     На жаль, сьогодні не завершується війна, саме тому не завершується наша діяльність, спрямована на підтримку ЗСУ. Отож продовжуємо і надалі показувати, що ми – народ своїх героїв!

Турбота і любов – визначна риса українців. Ми вміємо проявляти увагу до тих, хто нас оточує. У зв’язку з цим Мурованокуриловецька селищна бібліотека започаткувала акцію «Поклик милосердя», метою якої є спонукання людей не забувати робити добро, бути чуйними, уважними та люблячими.

У рамках цієї акції працівники бібліотеки відвідали внутрішньо переміщених осіб, які проживають в КНП «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня».

Бібліотекарі принесли людям книги, журнали та теплі речі,  дізналися про їх вподобання в літературі  та пригостили гостинцями. Закликаємо усіх бути небайдужими та піклуватися про людей, які потребують уваги, допомоги, підтримки та любові.

Ми щиро вдячні всім жителям громади за підтримку наших добрих благодійних справ. Нехай швидше здійсниться наше спільне єдине бажання – прийде Перемога і настане Мир, а наші захисники і захисниці живими повернуться до своїх рідних!

Валентина ВЕКЛЮК,

начальник відділу культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені