У «Вікні життя» лишили немовля

Місяць тому ми розповідали, що це віконце для порятунку покинутих дітей відновило свою роботу, і от воно знову довело свою важливість.

У ніч на 10 лютого у «Вікні життя» спрацював сигнал, за кілька хвилин прибігли працівники релігійної місії та побачили новонародженого хлопчика. Очевидно, його залишила там жінка, яка побажала зберегти свою анонімність.

Як розповів директор вінницького осередку Релігійної місії «Карітас-Спес» Євген Маркевич, немовля було ще з пуповиною – минуло дві чи три години від народження.

– Зараз немовля перебуває у Вінницькому міському центрі матері й дитини, – каже пан Євген. – Ми відкрили це «Вікно життя» саме для того, щоб ось такі події відбувалися! Таку інформацію потрібно поширювати якомога більше, на всіх соцмережах і платформах, нехай люди репостять. Я тішуся з того, що ця дитина залишилась живою! Це головна місія нашого «вікна». Нехай ці діти будуть живі, а ми вже ними поопікуємося!..

Цікаво, до речі, що напередодні у Вінниці перебував єпископ Римо-католицької церкви Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, який запитував про «Вікно життя» і про те, чи приносили вже до нього дітей після перерви в роботі та повторного освячення. Йому відповіли, що ще ні… І буквально наступної ночі там з’явилось немовля. Єпископові Леону негайно повідомили, і він пообіцяв, що приїде хрестити це дитя.

Нагадаємо, «Вікно життя» у Вінниці працює за адресою: вул. Соборна, 18 (ліворуч від католицького храму, у дворі за аркою).

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені