Знакова перемога подолянок

У Чернівцях (Буковина) відбувся матч ІХ туру чемпіонату жіночих команд України з волейболу.  Честь Вінниці на змаганнях відстоювала команда «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» Вінницького національного медичного університету.

Боролися вінничанки за вихід у півфінал Всеукраїнського чемпіонату. Супротивник їм трапився  доволі серйозний – команда м. Дніпро «Аланта». Гра завершилася перемогою вінничанок-медиків із розгромним для дніпрянок рахунком – 3:1.

Вихід наших землячок у національний півфінал став можливим завдяки невтомній роботі Юлії Якушевої – майстра спорту, кандидата біологічних наук, доцента ВНМУ.

І чи не вперше за багато десятиліть безпосередню підтримку команді з глядацької трибуни надавала очільниця ВНМУ ім. М. І. Пирогова, професор Вікторія Петрушенко:

– «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» – єдина жіноча волейбольна команда професійного рівня, що представляє Вінницю на кваліфікаційних змаганнях всеукраїнського рівня, – зазначила вона. –  На наше щастя, університет поступово перебиратиме на себе багато функцій організації професійного спорту в місті та області. Це прямо відповідає специфіці діяльності наших окремих кафедр. Всередині університету маємо національну гордість – пишаюся доценткою-тренеркою Юлією Якушевою, пишаюся кожною спортсменкою.

А тим часом університетську (вона ж, до речі, єдина загальноміська) команду чекатиме жорстка конкуренція на півфінальних змаганнях!

      Карина ВОЛОШИНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені