Отримали подарунки і запрошення на концерти

В обласній організації Українського товариства сліпих вже стало доброю традицією відвідувати своїх членів, які мешкають у пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.

Цього разу до Олени Васильчук і Тетяни Доброї завітали із гостинцями голова обласної організації   УТОС Віктор Зелінський і заступник голови територіальної первинної організації Валентина Порицька.

Олена Васильчук і Тетяна Добра розповіли гостям про своє життя і цікаві літературні зустрічі, які для них організовує працівник пансіонату Любов Сємцова. 

Гості зустрілись також із мешканцем пансіонату Дмитром, який втратив зір кілька років тому. Йому подарували тростинку для орієнтування і запросили вступити в члени організації. У свою чергу Дмитро поцікавився  роботою колективу художньої самодіяльності  товариства незрячих та обласного осередку федерації незрячих спортсменів України. Як виявилося, він майстерно грає на гітарі. Тому Валентина Порицька запросила його разом із наставником влаштувати творчий вечір на підприємстві УТОС.

На зустріч також завітала виконувачка обов’язків директора пансіонату Катерина Якимчук. Вона обговорила із Віктором Зелінським перспективи подальшої співпраці щодо залучення мешканців пансіонату з інвалідністю по зору у члени УТОС та обмін культурно-масовими заходами.

Володимир ПРИСЯЖНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені