21 дитина шукає родину

Станом на 1 квітня на обліку служби у справах дітей перебуває 256 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 90% з яких влаштовано до сімейних форм виховання. Зокрема, 186 дітей перебуває під опікою, піклуванням громадян, 15 дітей влаштували у прийомні сім’ї, 30 дітей – до дитячих будинків сімейного типу, 4 дитини тимчасово влаштували у сім’ї родичів, знайомих.

Наразі 21 дитина потребує влаштування до сімейних форм виховання: 10 дітей є вихованцями закладів цілодобового перебування, з них 8 – має інвалідність. П’ятеро дітей є учнями вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації, 6 – перебуває у КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Загалом у Вінницькій громаді 55 дітей із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають на обліку дітей, які можуть бути усиновлені. З них 35 дітей на даний час уже влаштовані до сімейних форм виховання: 1 дитина – під опіку, 30 – у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 4 – тимчасово проживають у сім’ях родичів, які мають намір бути їх опікунами. Серед дітей, які можуть бути усиновлені, 40 дітей старші 10 років, 28 – мають братів, сестер, 13 – є дітьми з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені