21 тонну парафіну

для виготовлення окопних свічок зуміли зібрати та розповсюдити по всій Україні вінницькі волонтери.

Із перших днів війни на базі Вінницького підприємства Українського товариства сліпих діє завзятий волонтерський рух. Його керівництво безкоштовно надає приміщення і склади трьом волонтерським організаціям, які допомагають військовим, повідомляє пресслужба Вінницької обласної організації УТОС.

Серед волонтерів є й заступник директора вінницького підприємства незрячих Владислав Лебідь. Днями він разом із Альоною Грех і Сергієм Качуровським автобусом відвозили допомогу військовим під Бахмут.

— Ми переправлями продукти харчування, консервацію, домашні пиріжки, ковбасу, сало, медичні товари, тактичне спорядження, пляшки із водою тощо. Допомагали все це збирати волонтери із Малих Крушлинець, Гавришівки і Мізяківських Хуторів. Автобус надало підприємство УТОС, а заправив його паливом меценат Віктор Мацера, який нам постійно сприяє у волонтерській роботі. Взагалі під час війни ми вже здійснили майже 40 таких гуманітарних вояжів, – розповів Владислав Лебідь.

Він згадав й про поїздки до інших «гарячих» точок.

— Торік ми були одними з перших волонтерів, що із гуманітарною допомогою заїхали до Чернігова. Тоді росіяни почали відступати, але ще не повністю залишили Чернігівську область. Відвезли 2 тонни тушонки та інших продуктів харчування. Вивозили людей із Бучі та Ірпеня, доставляли допомогу у розбомблену військову частину у Василькові, – додав Владислав Лебідь.     

Також волонтери вінницького підприємства УТОС отримали від німецьких партнерів Наталі Франц і Ральфа Лінка 21 тонну парафіну, яку збирали по всій Німеччині. 

— Разом  із партнерами ми виготовили близько 5 тисяч окопних свічок, але левову частину парафіну безкоштовно розповсюдили по волонтерських організаціях України, які займаються їхнім виготовленням, — повідомив Владислав Лебідь.     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені