2,4 мільйона гривень

на підтримку підприємців-початківців передбачено обласним бюджетом на нинішній рік

Кошти виділятимуть в рамках конкурсу проєктів бізнес-планів для підприємців-початківців, який уже 4 рік поспіль проходить на Вінниччині.

За цей час більше сотні підприємців-стартаперів отримали гранти на реалізацію своїх бізнес-планів у різних сферах діяльності на загальну суму 4,4 млн грн. Така підтримка забезпечила створення в області 214 нових робочих місць.

За словами Олександра Печаліна, керівника ГО «Спілка підприємців «Стіна», яка адмініструє даний конкурс, подавати заявки на участь мають право всі підприємці-новачки. Адже нинішнього року шанси отримати бюджетні кошти на розвиток власної справи суттєво збільшились на цілий мільйон гривень. 

А тим часом конкурс проводитиметься в 3 етапи. Перший етап – з 25 травня по 2 липня – проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок.

Другий етап – з 5 липня по 31 липня – проведення семінарів-консультацій для учасників конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та подача бізнес-планів учасників.

Третій етап – з 2 серпня по 15 серпня – розгляд та оцінка бізнес-планів учасників конкурсною комісією та визначення переможців.

Надання фінансової підтримки здійснюватиметься на конкурсних засадах у вигляді грантів з обласного бюджету. Розгляд бізнес-планів та встановлення суми грантів забезпечуватиме конкурсна комісія. Розміри грантів складатимуть від 50 до 100 тис. грн, при цьому особлива увага приділятиметься підтримці підприємців у сільській місцевості.

Детальніше про конкурс можна ознайомитись за наступним посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені