30 років визнаний лідер серед професійних бухгалтерських видань

Розвиток економіки України з-поміж багатьох інших умов вимагає від фахівців із бухгалтерського обліку якісних знань. Щоб стати справжнім професіоналом, їм потрібно вміти оперативно шукати та опрацьовувати великі обсяги інформації, швидко реагувати на будь-які зміни у вітчизняному законодавстві.

Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета «Все про бухгалтерський облік» уже 30 років визнаний лідер серед професійних видань із бухгалтерського обліку та оподаткування. Газета нагороджена Почесною грамотою та пам’ятним знаком Кабінету Міністрів.

Саме в 1993 році з легкої руки засновника і натхненника Євгена Леонідовича Юхниці з’явився на світ перший номер газети «Все про бухгалтерський облік». Для газети це дуже поважний вік. 30-річчя – це чудова нагода замислитися над тим, що вже зроблено, до чого прагнемо і що маємо зараз.

Прикметна риса «Все про бухгалтерський облік» — її універсальність. Газету читають не лише бухгалтери, але й юристи, кадровики, і просто працівники, які можуть довідатися все щодо правильності нарахування зарплат, пенсій, відпусток.

У редакції «Все про бухгалтерський облік» працює безкоштовна консультаційна лінія для передплатників, де завжди вчасно можна отримати кваліфіковану відповідь на запитання.

Газета є «швидкою допомогою» для бухгалтерів, щирим порадником і надійним помічником, який завжди підтримає у будь-якій складній ситуації.

30 років досвіду! Тисячі статей, фахових коментарів, тематичних консультацій, оглядів законодавства, спецвипусків та проектів. Безперечно, не один бухгалтер у складній ситуації звертався за порадою до вже звичного та незамінного консультанта — газети «Все про бухгалтерський облік».

За 30 років українці та газета «Все про бухгалтерський облік» пройшли через низку економічних криз, зіткнувшись із найважчою із початком повномасштабного вторгнення росії.

Ми дякуємо за довіру, цінуємо зворотній зв’язок кожного клієнта. Постійно вдосконалюємо для вас продукти та сервіси.

Дякуємо всім тим, хто був і працював постійно з нами, а також підтримував. 

Зоя СЛОБОДЯНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені