30 років простояв у «капсулі часу»

У Вінниці в одному з гаражів знайшли автомобіль марки «ЗАЗ 968М» 1991 року випуску в майже ідеальному стані. Про цю цікаву знахідку повідомив на своїй фейсбук-сторінці користувач з ім’ям «Roma Urraco».

Гараж, у якому зберігалось авто, він назвав справжньою «капсулою часу». «Запорожець» був фактично «заварений» у гаражі – щоб виїхати, необхідно буде розібрати зварні металеві ворота.

Автомобіль блакитного кольору, версія для інвалідів, газ перемикається на кермі. Поруч у дерев’яному ящику збереглись два набори змінних важелів, теж як новенькі. Як зазначає автор допису, іноді знаходять ретро-автомобілі, які для тривалого зберігання були покриті спеціальним мазутом, але й на них трапляються сліди корозії. У цьому ж випадку машина нічим не змащена, але на її швах не знайдено жодної іржі, а в салоні пахне новим автомобілем, ніби щойно з конвеєра. До речі, спідометр показує, що цей «Запорожець» проїхав лише 74 кілометри.

«Я думаю, що він знайде своє місце і заповнить свою нішу у світі колекціонерів і любителів автомобільної класики», – каже «Roma Urraco».

Кому належав цей автомобіль і чому майже не використовувався – наразі не повідомляється.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені