85 ноутбуків для освітян

придбано завдяки участі Хмільницької громади у проєкті Мінцифри та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю»

Як повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмільницької міськради, закупівля ноутбуків здійснена спільним коштом: із державного бюджету на це виділено 1,2 млн грн, з місцевого – 511 тис. грн.

А ще за ініціативи міського голови Миколи Юрчишина та підтримки депутатів міської ради спільно з освітньої субвенції та місцевого бюджету для всіх 19 закладів загальної середньої освіти за їхньою потребою придбано ноутбуки, інтерактивні комплекти, телевізори, принтери, також технологічне обладнання – пароконвектомати, електричні плити, морозильні камери та м’ясорубки.

«Ваш скарб – діти. І в кожному з них – наше майбутнє. Ми разом маємо зробити це майбутнє щасливим і так організувати навчально-виховний та господарсько-управлінський процеси, щоб у школі було комфортно вчитися, розвиватися і зростати у своїх мріях», – сказав міський голова, вручаючи директорам закладів освіти сертифікати на отримання оргтехніки та обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені