Danke, пані Німеччино!

З початком повномасштабної війни в Україні тисячі міжнародних фондів та організацій взялися допомагати українцям.

Німецькі друзі регулярно передають  гуманітарну допомогу у постраждалі регіони, а також забезпечують прихисток та роботу українським родинам, які тікають від жахіття війни за кордон.

Благодійники з родини Міхаеля Рейзіса  (Reyzis Michael), Ulringen, Buschheuer  налагодили співпрацю з  Асоціацією рибоводів Вінницької області і передали на фронт реанімобіль з обладнанням для порятунку життя та безліч важливих речей для українців.

Активно допомагають  компанії Straining з Баварії та Фонд Space-eye з Регенсбурга (https://space-eye.org). Координаторами по Україні виступили Іван Кутузов, Іван Агарков та Віра Лученко, які  мають численні  відзнаки від командування Повітряних сил ЗСУ.

Серед інших благодійників слід згадати  SOS Ukraine e.V. з міста Штутгарт, Німеччина. За час своєї роботи його представники офіційно передали понад 200 тонн гуманітарного вантажу по всій Україні.

– Ми раді допомогти! Ласкаво просимо приєднатися до нас, велика подяка тим, хто вже там! Ми вже багато чого досягли разом! – закликає Євгеній Лісник, голова SOS e.V., який сам родом із Вінниччини, свого часу виїхав на постійне місце проживання за кордон, проте залишається патріотом та другом України.

Юрій КРАКІВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені