IT-спеціалісти обирають Вінницю

Обласний центр увійшов в топ-3 кращих міст для проживання «комп’ютерщиків».

Спільнота програмістів Dou.uа склала рейтинг міст України з найкращими умовами для проживання спеціалістів, що задіяні в IT-сфері. Вінниця в цьому рейтингу опинилася у трійці лідерів. Перша позиція дісталася Івано-Франківську.

Рейтинг склали за такими критеріями: загальне враження про місто, доходи та кар’єра в IT, розвиток професійної спільноти, вартість життя, транспорт, зручність проживання, освіта, медицина, екологія та рівень злочинності.

Наше місто отримало досить високі показники за такими критеріями: екологія, вартість життя, медицина та транспортне сполучення з іншими містами. Однак від інших Вінниця відстає за зручністю пересування містом, комфортністю проживання та загальним враженням.

Неочікуваним стало те, що даний рейтинг очолили маленькі міста. Адже, відомо, що 85% ІТ-спеціалістів проживають у п’яти найбільших містах України. Таку ситуацію пов’язують, насамперед, з гарною екологією та низькою вартістю життя в малих містах. Натомість столиця зайняла тільки сьому позицію в рейтингу.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені